Pozwólcie proszę, że zabierzemy Was w krótką podróż, podczas której zaprezentujemy Wam najlepsze naszym zdaniem prace naszych zdolnych cosplayerów, zgromadzone w tej edycji PrzeShrimpu!

1. Grażka (& Łosoś)

           Ach, czegóż chcieć więcej! Jedne z najbardziej charyzmatycznych bohaterek Ligi Legend, Miss Fortune oraz Jinx w świątecznej scenerii – po prostu sama słodycz! ;3 Chodź nie jest to jeszcze edycja gwiazdkowa, Grażka już teraz postanowiła dać nam zasmakować bożonarodzeniowego klimatu tym jakże przeuroczym zdjęciem. Nie możemy oderwać wzroku! Mamy tylko nadzieję, że Jinx rozchmurzy się nieco, gdy otrzyma swój długo wyczekiwany, świąteczny prezent. ♥

Jinx & Miss Fortune [League of Legends]
Cosplayer: Grażka & Łosoś
Fotograf: The Puddins’

2. Sakcia07 CosplayShow

           Utalentowany szpieg? Znakomity zabójca? Mistrz sztuk walki? A jakże. To, jak i wiele więcej cechuje Natashę Romanoff, znaną szerzej jako Black Widow. Nieustraszona, “marvelowska” bohaterka tym razem znalazła chwilę, aby pokazać swój wizerunek szerszej publice PrzeShrimpu. Sakcia07 CosplayShow idealnie wcieliła się w jej rolę.

Czarna Wdowa (Natasha Romanoff) [Marvel]
Cosplayer: Sakcia07 CosplayShow
Fotograf: Divbor foto studio

3. Wiki-chan CosplayLand

           Grudniowy Przegląd zaszczyciła również sama Anastazja Romanowa. W postać księżnej, pochodzącej z filmu animowanego Anastazja wcieliła się znana już Wam Wiki-chan, której strój prezentujemy poniżej. Cosplayerka miała okazję zaprezentować kreację podczas Wielkiego Balu Cosplayowego, co również zasługuje na uznanie.

Anastazja Romanowa [Anastazja]
Cosplayer: Wiki-chan CosplayLand
Fotograf: ✨ Lela Cosplay&Stuff

4. Shadica Cosplay Route

           Musimy przyznać, iż poniższe zdjęcie stanowczo wyróżnia się na tle innych. Uwieczniona na nim Shadica, wcielona w rolę generała Ascha dumnie prezentuje swój strój na deskach cosplayowej sceny. To już kolejny raz, gdy Shadica zachwyca nas swą dbałością o szczegóły, ponieważ jej strój w bardzo dużym stopniu odwzorowuje zbroję postaci, pochodzącej z serii Tales of The Abyss.

Asch the Bloody [Tales of The Abyss]
Cosplayer: Shadica Cosplay Route
Fotograf: Аніме-клуб

5. Pasieka (& Yanderu)

           Według samego twórcy człowieka-pająka, Stana Lee, Spider-Man to “bohater, z którym czytelnik może się utożsamić”. Pomimo posiadanych supermocy, Spider-Man wiódł spokojne, ciche życie pod nazwiskiem Petera Parkera. Ten jakże nieśmiały, samotniczy osobnik nieco różnił się od innych superbohaterów, ponieważ na samym początku jego alter ego było nastolatkiem, co zwykle stanowiło element zarezerwowany dla pomagierów. Walka z przestępczością stała się dla Spider-Mana codziennym obowiązkiem, którego się podjął. Ku naszemu szczęściu, udało się go uchwycić w akcji. Oto Pasieka oraz Yanderu jako Black Widow w swym naturalny środowisku.

Spider-Man & Black Widow [Marvel]
Cosplayer: Pasieka & Yanderu
Fotograf: ✨ WladSenpai

6. xYourPrettyNightmarex

           Wysoka? Szczupła? Zielone oczy? Włosy w kolorze siana, zawsze związane w dwa kucyki? Ten opis przywodzi na myśl pewną nastoletnią dziewczynę, uczennicę Shibusem. Maka Albarn, bohateria serii Soul Eater cechowała się determinacją, przykładnością oraz szacunkiem. Ta bystra i pogodna osóbka to urodzony wojownik, rewelacyjnie władający kosą. Ba! Czy wiecie, że jej imię z języku japońskim to anagram, oznaczający właśnie kosę? 😉 W rolę maki wcieliła się xYourPrettyNightmarex, którą pragniemy serdecznie powitać w naszym przeglądzie.

Maka Albarn [Soul Eater]
Cosplayer: xYourPrettyNightmarex
Fotograf: Parker Industries

7. Hurysie Cospuff

           Oto Yut-Lung – najmłodszy z synów największej rodziny mafii, znawca ziół i trucizn. Któż inny mógłby zająć się odnalezieniem składu tytułowego Banana Fish, jeśli nie on. Statyczny, delektujący się ciszą. Niepozorny, jak to na syna mafii przystało. A wszystko to w wykonaniu Hurysie Cospuff, które z wielkim podziwem gościmy w naszym Przeglądzie.

Yut Lung [Banana Fish]
Cosplayer: Rysiu
Fotograf: Huku