Stało się! To tutaj zebrali się najwięksi czarodzieje, wróżki, gobliny i inne fantastyczne stworzenia. Wszyscy razem przybyli, aby połączyć siły i stanąć do boju w walce o wyróżnienie w naszym Przeglądzie. Dlatego też z tego miejsca zapraszamy Was na przemagiczną podróż, podczas której zaprezentujemy Wam najlepsze naszym zdaniem prace naszych zdolnych cosplayerów, zgromadzone w tej edycji PrzeShrimpu!

1. Gruch Atelier

           “O, czy będziesz uprzejmy wyjaśnić mi, po co mnie tutaj ściągałeś, PrzeShrimpie?” – oczywiście, już spieszę z wyjaśnieniami. Otóż, o Wróżko Chrzestna, nie mogliśmy pozwolić aby zabrakło Cię w tym podsumowaniu Przeglądu! Cudowna kreacja, w pełni wykonana przez Gruch Atelier to niesamowity spektakl fachu, pasji oraz zaangażowania w odwzorowanie postaci. Ideał w czystej postaci.
PS – dzwonili z Dreamworks, robią live action Shrek 2, potrzebują Cię. 😉

Wróżka Chrzestna [Shrek 2]
Cosplayer: Gruch Atelier
Fotograf: World by HOKA

2. Grażka (& Yuki)

           To zdjęcie niesamowicie grzeje nasze serca. Usagi Tsukino oraz Chibiusa z serii Sailor Moon w wykonaniu Grażki i Yuki to duet, który oczarował nas swymi magicznymi wcieleniami. Całokształt ich stylizacji jest niesamowicie schludny i dopracowany. Niech zaczarują i Was, w imieniu Księżyca!

Usagi Tsukino & Chibiusa [Sailor Moon]
Cosplayer: Grażka & Yuki
Fotograf: Carrie

3. Shadica Cosplay Route

           Oto i ona – Shadica Cosplay Route! Aż po dziś dzień nikt nie wiedział, iż jest ona również jedną ze Strażniczek Kondrakaru. Nie mówcie o tym nikomu! Shadica jako Irma Lair z serii W.I.T.C.H. to idealna kandydatka do pojawienia się w Przeglądzie. Stworzony przez nią cosplay jest odpowiednim odwzorowaniem nowego, charakterystycznego dla Irmy stroju Strażniczki. Zarówno jej stylizacja, jak i sceneria świetnie pasują do klimatu serii. Gratulujemy! ♥

Irma Liar [W.I.T.C.H.]
Cosplayer: Shadica Cosplay Route
Fotograf: Dan’s Lens

4. Brother Varcolac

           Gobliny, gobliny, gobliny i… gobliny? Jakżeby inaczej, to przecież słynny Goblin Slayer z serii Goblin Slayer! A kogóż innego mógłby on zabijać niż… gobliny? A jako, że gobliny idealnie pasują do tejże edycji, nic dodać nic ujać! No… może parę goblinów. (; Oto Brother Varcolac jako Goblin Slayer.

Goblin Slayer [Goblin Slayer]
Cosplayer: Brother Varcolac
Fotograf: Anubikron – Photography

5. Pudding Cosplay

           Zawiało chłodem? Nic dziwnego, odwiedziłas nas sama córka władcy demonów. Brzmi mrocznie, czyż nie? Na tym nie koniec! Jej moc telekinezy w połączeniu z czarującym wyglądem to groźna mieszanka. Raven, będąca częścią grupy nastoletnich superbohaterów o znanej nazwie Teen Titans, której ludzkie wcielenie oddała Pudding Cosplay przywitała nas swą piękną kreacją, uwiecznioną wśród jesiennej scenerii.

Raven [DC / Teen Titans]
Cosplayer: Pudding Cosplay
Fotograf: Yonek W-K Photography

6. Wiki-chan CosplayLand

           Wiedźmy to właśnie to, czego nie mogło tu zabraknąć! Również sama autorka cosplayu stwierdziła, iż ta postać pasuje tutaj idealnie. Podzielamy jej zdanie! Wiki-Chan idealnie pasuje do roli Atsuko Kagari z serii Little Witch Academia. Zmiany w zwierzęta i telekineza nie są jej straszne! Jako główna protagonistka serii bywa być może troszkę impulsywna, aczkolwiek zdecydowanie zasługuje na dużo ciepła.

Atsuko Kagari [Little Witch Academia]
Cosplayer: Wiki-chan CosplayLand
Fotograf: Senketsu Photography

7. Ultimate Nightdreamer

           Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie przysłała nam zdjęcie naszej kolejnej uczestniczki. Ultimate Nightdreamer w stroju Tonks, pochodząca z serii książek o Harrym Potterze zawitała w naszym Przeglądzie wraz ze swym przepięknym, uszatym patronusem. Jak sama napisała pod zdjęciem, jest to jej pierwszy cosplay z tej serii. Oczekujemy kolejnych! Wielkie oklaski należą się także fotografowii, który dodał niesamowitego uroku całej stylizacji, umieszczając na nim ten niewinny, puchaty obłok. Nie możemy oderwać wzroku od zdjęcia, świetna robota!

Nimfadora Tonks [Harry Potter]
Cosplayer: Ultimate Nightdreamer
Fotograf: Emson

           Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie zgłoszenia do naszej pierwszej,listopadowej edycji! Jesteśmy wdzięczni, że kolejny raz otrzymaliśmy tak wiele zgłoszeń. Nie pozostało nam nic innego, jak zaprosić Was do wzięcia udziału w kolejnych edycjach PrzeShrimpu 😉 Obecną jest…

Edycja o tematyce dowolnej!

           Ponieważ za oknem panuje grudniowa aura, nastrajamy się powoli na nadchodzącą zimę! ☃️ I chociaż nasz PrzeShrimp przybiera już nieco chłodniejsze barwy, nie zamierzamy ostudzać Waszego zapału do udziału w akcji ❄️

Więcej szczegółów w regulaminie akcji:

https://shrimps.pl/2019/10/19/przeshrimp-shrimpowy-przeglad-cosplayowy-regulamin/

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia ♥