animatsuri 2018

W naszym konwentowym terminarzu nie mogło zabraknąć jednego z największych konwentów w naszym kraju, czyli Animatsuri 2018!

Czym jest Animatsuri 2018?

To już dziesiąta edycja odbywającego się od 2008 roku na terenie Warszawy festiwalu kultury japońskiej, który co roku przyciąga coraz większą ilość entuzjastów. W tym roku odbędzie się on w konwencji gier RPG, dzięki czemu coś dla siebie znajdą nie tylko fani popkultury japońskiej, ale i fantastyki i gier. Oprócz tego będziecie mogli wziąć udział w atrakcjach takich jak panele tematyczne i prelekcje, konkursy wiedzowe i turnieje sprawnościowe, pokazy sztuk walki i warsztaty, a także koncerty, czy konkurs strojów – cosplay. Obecne będą również najnowsze konsole do gier, na których będzie można pograć w wiele ciekawych gier (bijatyki, VR i inne), gry muzyczne (DDR i UltraStar) oraz gry planszowe.

Gdzie i kiedy odbędzie się Animatsuri 2018?

Konwent rozpocznie sie 20 lipca o godzinie 17:00 i potrwa nieprzerwanie do godziny 14:00 22 lipca. Conplace znajduje się w warszawskim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym mieszczącym się przy ul. Bobrowieckiej 9. Jest to nowoczesny kompleks budynków, w którym m.in. mieści się Akademickie Centrum Medyczne i Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych.

Ceny wejściówek

Ceny biletów w tym momencie oscylują w okolicy 60zł za 3 dni konwentu. Osoby, które potrzebują noclegu powinny pamiętać, że obowiązuje za niego dopłata 10zł. Pełne informacje o cenach wejściówek znajdziecie tutaj.

Co krewetki zrobią na tym konwencie?

Standardowo przygotujemy dla Was relacje oraz CMV, a oprócz tego być może przygotujemy coś extra – śledźcie nasz fanpage i być może znajdziecie jakiś trop!