Ućkon 5/6 & Idolkon

Wakacyjny natłok konwentów zbliża się wielkimi krokami, a wraz z początkiem czerwca pojawimy się na pierwszej imprezie w kolejce cotygodniowego maratonu konwentowego, jaką będzie Ućkon 5/6 wraz z omawianym przez nas niedawno Idolkonem!

Czym jest Ućkon 5/6?

Ućkon 5/6 to już piąta impreza z serii konwentów łódzkiej grupy Tanzaku. Tegoroczna edycja utrzymana będzie w konwencji podróży w czasie, stąd dwa numerki w jej tytule. Więcej o konwencji możecie przeczytać tutaj.

Co będzie się działo?

Oprócz standardowych atrakcji, takich jak konkurs cosplay, fotostudio czy konkursów i prelekcji, uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia w udziału w rozbudowanej grze konwentowej. Na dodatek program Ućkonu zasili strefa Idolkonu, która przepełniona będzie idolkowymi atrakcjami tematycznymi, wśród których znajdą się między innymi występy idolek oraz wybory najlepszej idolki i idola konwentu!

Gdzie i kiedy odbędzie się Ućkon?

Wydarzenie odbędzie się 9-10 czerwca w Łodzi w budynku Publicznego Gimnazjum nr 43 przy ulicy Powszechnej 15. Więcej informacji na temat konwentu znajdziecie na jego stronie internetowej oraz wydarzeniu na Facebooku.

Bilety na konwent.

Bilety dostępne są przez system Fouton. Koszt akredytacji online to 40 zł za cały konwent oraz 25 zł za sobotę. Bilety będą dostępne także na miejscu. Ich ceny będą wynosić odpowiednio 50 i 35 zł. Dodatkowo będzie tam także możliwość zakupienia wejściówki na samą sobotę za 15 zł.

Co shrimps.pl będzie robić na tym konwencie?

Nasi reporterzy dostarczą po imprezie fotorelacje oraz relacje pisemne. Oprócz tego krążą słuchy o nagraniach z konkursu cosplay 😉 Tradycyjnie nagrywać będziemy także CMV, do udziału w którym serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!