W połowie kwietnia ekipa krewetek zawita na południu Polski, by wziąć udział w rozwikłaniu studenckiej intrygi, a przy okazji radośnie spędzić kolejny weekend, znacznie cieplejszy niż ten, który na szczęście jest już przeszłością.

Informacje o wydarzeniu

Kregulcowe Dni: Studencka Intryga to impreza zrodzona z niezmierzonej pasji organizatorów do fantastyki, kultury dalekowschodniej czy innych pokrewnych zagadnień w imię idei – od fanów dla fanów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2018 roku na terenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie przy ulicy Bielskiej 62.

Wydarzenie zostało podzielone na dwie strefy:
>> Otwartą | Bezpłatną, na której obszarze odbędą się koncerty, gry oraz zabawy, zajęcia artystyczne, zajęcia muzyczne, piknik oraz wystawy,
>> Konwentową | Odpłatną (wliczony nocleg), w której odbędą się warsztaty, spotkania autorskie, konkursy (w tym konkurs cosplay) czy specjalistyczne zajęcia artystyczne.

Bilety

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów do strefy zamkniętej festiwalu. Ceny są niezwykle atrakcyjne, patrząc na ilość atrakcji zaplanowanych podczas wydarzenia. Szczegółowe informacje o sprzedaży wejściówek dostępne są pod poniższym odnośnikiem: KUP BILET

Bilet 2-dniowy: 40 zł
Bilet 1-dniowy na sobotę: 30 zł
Bilet 1-dniowy na niedzielę: 15 zł

Bilety będą również dostępne na miejscu w dniach 14-15 kwietnia, jednakże ich ceny będą stosownie wyższe.

Konwencja

Hrabia Kregulec podczas pierwszego balu wydanego z okazji zeszłorocznej edycji imprezy nie oszczędzał nikogo. Wszak omawiane przyjęcie miało być perfekcyjne. Błagania służby o chwilę przerwy, by przygotować się do sesji, spotkały się z negatywnym odzewem – sam hrabia stwierdził nawet, że sam bez większych problemów poradziłby sobie ze zdobyciem tytułu magistra.

Podsłuchujący wszystko Szatan uknuł niecny plan. Założył się z hrabią o uzyskanie tytułu magistra w zaledwie jeden semestr. Tej propozycji wręcz nie dało się odmówić. W taki sposób rozpoczęła się intryga, w ramach której hrabia Kregulec zasmakuje życia studenckiego, zaś rzucający wyzwanie wcieli się w rolę prodziekana. Podczas sesji na szalę postawimy nie tylko swoje studenckie życie, ale również będziemy walczyć o kolejne Kregulcowe Dni.