xmascon thumbnail

Koniec roku i przerwa świąteczna zbliża się do nas coraz większymi krokami! A z racji tego, że grudzień już niedługo, mamy przyjemność ogłosić kolejny patronat medialny! Tym razem wydarzeniem, które patronujemy jest Xmascon 2017!

Czym jest Xmascon 2017?

Ten wspaniały konwent o charakterze świątecznym, znany kiedyś jako B-xmasscon, pomimo zmiany swojej nazwy, wciąż przyciąga tłumy zainteresowanych japońską popkulturą i historią!

Co będzie się działo?

Mnóstwo interesujących paneli, prelekcji, turniejów, wystawców, a przede wszystkim wigilijka konwentowa i konkurs cosplay, gdzie do wygrania będą ciekawe nagrody, a uczestników będą oceniać jury w składzie Katarzyna ,,Kairi” Siedlecka, Anna ,,Arshania” Klemenska, Bartłomiej ,,Rav” Wieczorek oraz Aleksandra ,,Shappi” Tora. Będzie można spotkać się z interesującym gościem specjalnym, jakim jest autorka “Księżycowych blizn”  Katarzyna Clio Gucewicz. Zapowiada się szampańska zabawa!

Gdzie i kiedy odbędzie się Xmascon 2017?

Konwent będzie miał miejsce w tej samej szkole co rok temu w Krakowie, czyli w ZSOI nr 7 na ulicy Czarnogórskiej 14. Data imprezy to 9-10 grudnia 2017 roku.

Bilety na konwent.

Bilety na to wydarzenie można nabyć za pośrednictwem strony Nagato oraz na miejscu w dniu konwentu. Obecnie można nabyć bilet w cenie 50 zł, a na miejscu za odliczoną kwotę 55 zł.

Co shrimps.pl będzie robić na tym konwencie?

Do waszej dyspozycji będzie kilku krewetkowych fotografów, którzy będą chodzić po imprezie i robić Wam różnej maści fotki. Będziemy również nagrywać Konkurs cosplay, a jeśli będziecie mieć ochotę wykonamy Wam sesję zdjęciową! Napisz do nas na fanpage w tej sprawie 😉