Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami. Media nie zaczęły emitować jeszcze reklam, sklepy nie oferują jeszcze żadnych promocji, ale my wychodzimy im naprzeciw i jako pierwsi (zapewne nie, ale warto żyć w tej nadziei :D) ogłaszamy patronat nad chronologicznie pierwszym świątecznym wydarzeniem w tym roku!

Czym jest X-mas Time?

X-mas Time jest imprezą organizowaną przez Fundacje Popcooltura, którzy znani są przede wszystkim z konwentu NiuCon. Konwencja przybierze nastrój Bożonarodzeniowy, nie zabraknie świątecznego klimatu, organizowane będą panele i atrakcje, gdzie najważniejszą z nich będzie mały jarmark świąteczny.

Gdzie i kiedy odbędzie się konwent?

Konwencja obędzie się we Wrocławiu, w budynku Elektronicznych Zakładów Naukowych przy ulicy Baniborskiej, w terminie 25-26 listopada 2017 roku.

Jak można nabyć wejściówkę?

Wszystkie wejściówki na wydarzenie można nabyć na stronie rezerwix.pl oraz na miejscu. Do końca października bilety dwudniowe będą kosztować 40zł. Od listopada i w dniu imprezy cena wynosi 45zł. Istnieje również możliwość zakupienia biletu jednodniowego (sobota – 35zł) bądź darmowego wejścia na konwent w niedzielę.

Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i miło spędzicie przedświąteczny czas ze znajomymi!

 

PODSTRONA WYDARZENIA